لینوم فلکس

دانستنیهای دکوراسیون › علمی 

روانشناسی رنگ های مختلف کاغذ دیواری

3D interior floor lamp and wooden flooring ۰۸ آذر ۱۳۹۶
1.کاغذدیواری نارنجی:برای تشدید احساس جوانی می توانید از کاغذدیواری نارنجی برای دکور منزلتان استفاده کنید. افرادی که از شادابی بسیاری برخوردار هستند معمولا از کاغذدیواری نارنجی استفاده می کنند.

2.کاغذدیواری آبی تیره:برای داشتن تمرکز بیشتر چه در منزل و یا محیط کار می توانید از کاغذدیواری آبی تیره استفاده کنید. رنگ آبی نیره این کاغذ دیواری باعث می شود که آشفتگی های ذهنتان دور شود تا بتوانید تصمیمات مهم را با تمرکز بیشتری بگیرید.

3.کاغذدیواری سبز:برای تقویت حس سلامت بیشتر می توانید از کاغذ دیواری سبز بهره بگیرید. کاغذدیواری سبز رنگ زندگی و شروع جسورانه است و تازگی آن یاد آور طبیعت است. اگر از کاغذ دیواری سبز در دکوراسیون داخلی فضای منزلتان استفاده کردید به شما این امکان را می دهد که توانایی های خاص خود را بشناسید و آنها را در زندگی روزمرتان به کار بگیرید.

4.کاغذ دیواری بنفش:با انتخاب کاغذ دیواری بنفش شما به زندگی خود روح تازه ای می بخشید و حس بشر دوستانه را در شما تقویت می کند. برای داشتن فضایی دوستانه و پر مهر در محیط منزل می توانید از کاغذ دیواری بنفش استفاده کنید.


5.کاغذ دیواری آبی کم رنگ:برای تشدید آرامش محیط منزل می توانید از کاغذ دیواری آبی کم رنگ استفاده کنید. کاغذ دیواری آبی کم رنگ باعث می شود که تنش و استرس از محیط و شما دور شود و همچنین این کاغذ دیواری حس عاطفه را در شما تقویت می کند.

6.کاغذ دیواری قرمزبا انتخاب کاغذ دیواری قرمز شما حس شهامت را در خود تقویت کنید. برای افزایش اعتماد به نفس خود از کاغذ دیواری قرمز رنگ در محیط منزلتان به کار ببرید. همچنین رنگ قرمز باعث افزایش هیجان در شما می شود.

7. کاغذ دیواری زرد:برای بالا بردن تمرکز خود در محیط کار از کاغذ دیواری زرد استفاده کنید چرا که توانایی ذهنی و زیرکی شما را افزایش می دهد.

8.کاغذ دیواری صورتی:اگر شما به دنبال عشق و مهربانی هستید می توانید در فضای منزلتان از کاغذ دیواری صورتی استفاده کنید و همچنین رنگ صورتی این کاغذ دیواری ها باعث می شود قدرک درک و پذیرش شما بالا برود.

9.کاغذ دیواری آبی فیروزه ای:برای داشتن یک خواب راحت و تشدید حس آرامش اغذ دیواری ترکیبمی توانید از کاغذ دیواری آبی فیروزه ای در فضای منزلتان استفاده کنید.  

10.کاغذ دیواری ترکیبی از رنگ های زرد و نارنجی:این رنگ کاغذ دیواری ها در گروه کاغذ دیواری های شادی بخش قرار می گیرد و به شما کمک می کند تا تاریکی را در فضای منزلتا­جن از بین ببرید
 


ثبت دیدگاه
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.

کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
در زمینه دانستنیهای دکوراسیون

بازگشت به علمی