لینوم فلکس

دانستنیهای دکوراسیون › علمی 

راهنمای انتخاب رنگ کاغذ دیواری راهرو و راه پله

1420794199527 ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
امروزه معماران در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان به همه فضاها و مکانهای موجود در منزل توجه میکنند و بازیبا سازی نقاط مختلف ساختمان دکوراسیون شیک ومدرن را در داخل ساختمان ایجاد میکنند. از جمله مکانهایی که می تواند بر روی دکوراسیون داخلی منزل تاثیر گذار باشد.راه پله و راهروها توجه بیشتری به خرج دهید.در زمان انتخاب رنگ کاغذ دیواری  دیواره راپله ها و راهروها بهتر است  به رنگ و رنگ کاغذ دیواری مورد استفاده در دکوراسیون داخلی منزل  خود توجه کنید.


 
در وحله بعدی با توجه به متراژراهرو راه پله و میزان نور ورودی در راهرو رنگ کاغذ دیواری این قسمت را انتخاب کنید.
در اصل دیوارها مهمترین بخش ساختمان را تشکیل می دهند، به خاطر همین انتخاب رنگ دیوار یا رنگ کاغذ دیواری برای قسمت های مختلف مانند رنگ دیوار سالن پذیرایی و اتاق خواب یا آشپزخانه و همچنین راه پله و راهرو از اهمیت بالایی برخوردار است.
به منظور کاغذ دیواری کردن یا رنگ آمیزی دیوار راه پله می توانید از انواع رنگهای سرد و گرم استفاده کنید . توجه کنید که بهتر است رنگ دیوار راهرو و راه پله  را با توجه به رنگ سایر قسمت های منزل خود انتخاب کنید.
اگر راه پله و راهروی ورودی خاص و زیباتر به نظر آید بهتر است که از کاغذ دیواری قرمز رنگ یا رنگ قرمز برای تزیین دیوارهای این قسمت از منزل استفاده کنید.


 
رنگ های خنثی مانند خاکستری،قهوه ای و...به راحتی با رنگ دیوار قسمت های مختلف منزل هماهنگ می شوند.


 
یکی از انواع رنگ گرم،سبز مایل به زرد است و درصورتی که مایل هستید راه پله های منزلتان فضایی گرم و صمیمی داشته باشند متناسب است که از این رنگها برای رنگ آمیزی دیوار ها استفاده کنید.


 
اگر مایلید در راه پله و راهرو منزل فضای خاص ایجاد کنید بهتر است از رنگ های متضاد برای دیوارها استفاده کنید.


 
کاغذ دیواری سفید یا رنگ سفید یا رنگ های روشن از انواع رنگهای مناسب برای رنگ آمیزی دیوار و سقف راه پله و راهرو محسوب می شوند.کاغذ دیواری سفید و رنگهای روشن باعث بزرگتر و دلباز تر به نظر رسیدن فضای راهرو و راه پله می گردند.
 
 


ثبت دیدگاه
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.

کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
در زمینه دانستنیهای دکوراسیون

بازگشت به علمی