لینوم فلکس

دانستنیهای دکوراسیون › علمی 

آلبوم کاغذ دیواری مدرن کلاسیک کینگزمن

photo_2018-03-07_16-33-08 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
کینگز من شهسوار (شوالیه)  تیمبرلند 
آلبوم کاغذ دیواری که در انتهای 96 خلق شد تا 97 ی متفاوت حماسی و جادویی بسازد.
واژه شوالیه اصالتا یک واژه فرانسوی به معنای اسب سوار وگرفته شده از نام اسب است معادل شوالیه در انگلیسی KNIGHT و به معنای شهسوار است که یکی از درجات تشریفاتی در قرون وسطی بوده است. شوالیه به جز در بریتانیا (انگلیس) در اکثر جوامع اروپایی منسوخ شده است و هیچ سمت رسمی یا اداری ندارد. در آن دوران برخی از شوالیه ها فرماندهی سواره نظام ارتش را برعهده داشتند و افرادی شجاع بودند که برای کشورشان افتخار کسب میکردند.
در آثار ادبی قهرمان قرون وسطی یا شوالیه حق انتخاب دارد و به جستجوی ماجرا می رود او عرصه رویارویی خود با آزمون ها را انتخاب میکند و هویتش را با این انتخاب شکل می دهد.
طرح شاخص آلبوم کینگزمن یک گل بزرگ جثه پرنقش و نگار و بزرگ جثه و به شکل سپر و محافظ یک جنگجو ست.طرحی زیبا و انتزاعی که در رنگبندیهای زیبا و متنوع غوطه ور است که در عین حال صلابت و استحکام را به همراه دارد .جالب است بدانید در میان روح صلابت و استحکام شهسوار تیمبرلند گلهای لطیفی بر روی شاخه که نشانگر زندگی و چند بعدی بود انسانیت نیز هست وجود دارد .همچون یک انسان کامل که در عین جلال مهربان نیز هست.طرح های ساده ای نیز در آلبوم کینگز من به چشم می خورد که به عنوان ستر،آلبوکاغذ دیوار تمام وکمال از 138 طرح  با گرماژ280 و از جنس PVC خلق کرده تا بتوانید در هر جا که خواستید روح قدرت و استحکام و در عین حال باطنی مهربان و بخشنده به آن عطا کنید.
                                                                                                                


ثبت دیدگاه
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.

کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
در زمینه دانستنیهای دکوراسیون

بازگشت به علمی