لینوم فلکس

اخبار

این روزها صنف تزئینات در قشم چگونه روزگار می گذراند؟ (مصاحبه)

این روزها صنف تزئینات در قشم چگونه روزگار می گذراند؟ (مصاحبه)
23 آبان 1397

--* امروز در خدمت یکی از فروشندگان صنف تزئینات در قشم هستیم ؛ سلام، از بازار صنف تزئینات در قشم بفرمایید . -* سلام، ممنون از فرصتی که در اختیار بنده قرار دادید؛ حقیقتا بازار در حال حاضر خوابیده است و اجناس خارجی وارد بازار نمی شوند . --* پس شرایط رکود در حال حاضر در کار شما در این صنف تاثیر قابل ملاحظه ای گذاشته است ؟ -* بله خیلی زیاد تاثیر داشته است . قدرت خرید مردم هم خیلی پایین آمده است . و به همین جهت تعداد زیادی از واحدها در پاساژها در حال حاضر خالی هستند . --* پیش بینی شما از شرایط در آینده به چه صورت است ؟  -* ما امیدوار هستیم که شرایط در آینده بهتر از شرایط فعلی باشد و شاهد تغییرات مثبتی در بازار باشیم . --* اگر پیشنهاد یا انتقادی نسبت به شرایط موجود برای شرکت های وارد کننده کالا دارید بفرمایید. -* پیشنهاد خاصی نمیتوان داشت تنها خواسته ای که در حال حاضر همه ما در این صنف داریم این است که شرکت های وارد کننده نیز پشتیبان ما باشند ... ادامه »

شهر ری از اوضاع بازار می نالد! ( مصاحبه )

شهر ری از اوضاع بازار می نالد! ( مصاحبه )
30 مهر 1397

بازار از زبان یکی از فروشندگان صنف تزئینات در شهر ری : ​--* سلام روزبخیر -* سلام روز شما هم بخیر. --* از بازار صنف تزئینات چه خبر؟ -* خوشبختانه وضعیت بازار از لحاظ موجودی کالاها کمی بهتر شده است ولی وضعیت قیمت ها تغییر چندانی نکرده است البته یکسری از شرکت ها قیمت هایشان را پایین آوردند البته شرکت هایی که قیمت هایشان را خیلی بالا برده بودند؛ با این اوصاف فروش کاهش داشته است . کالا تا حدودی در بازار موجود است ولی در حدی که ما فروشندگان انتظار داریم مشتری وجود ندارد.  --*از نظر شما موضع مشتری ها به چه صورت است ؟  -* با توجه به اینکه ما یک مغازه 50 متری در یک خیابان اصلی در منطقه شهرری هستیم و با توجه به هزینه های بالایی که داریم توقع داریم حداقل هزینه ها تامین شود ولی در کل راضی نیستیم . در حال حاضر روزهایی وجود دارد که ما تمام طول روز را در مغازه می گذرانیم بدون اینکه حتی فروش داشته باشیم . --* فکر می کنید علت آن کمبود مشتری است یا ... ادامه »

استعلام پیامکی سوابق چک برگشتی امکان پذیر شد

آلبوم رامی شارژ مجدد شد!

آلبوم رامی شارژ مجدد شد!
24 مهر 1397

رامی آلبومی که خیلی ها منتظر شارژ مجدد آن بودند شارژ شد! در زیر صحبت های خالق برند تیمبرلند در زمینه شارژ مجدد آلبوم را می خوانیم. --* سلام خدمت جناب آقای باباجانی . لطفا در مورد آلبوم رامی توضیحات بیشتری می فرمایید. -* سلام ، بله ، آلبوم رامی شارژ مجدد شد حقیقت این است که ما منتظر بحث های بازرگانی بودیم و مشکلاتی که در ثبت سفارشات بوجود آمده بود و فکر میکنم خیلی از شرکتهای دیگر هم با چنین مشکلاتی درگیر هستند ولی بخاطر تقاضای همکاران، ما منتظر این شرایط نشدیم و یکسری از آلبوم ها را بصورت دلار آزاد و شرایط خاصی که بتوانیم کالاها را ترخیص نماییم که این شامل هزینه های خاص هم بود ما اینکار را انجام دادیم . در واقع این پارت بار ما با شرایط ویژه ای شارژ شده است . --* البته ما یک برنامه اختصاصی در رابطه با مسائل بازرگانی خواهیم داشت فقط اگر شما بتوانید بصورت کلی اشاره ای کنید تا جزئیات بیشتر در آن برنامه خدمت دوستان ارائه شود. لطفا ... ادامه »

همدان به خواب خواهد رفت !

همدان به خواب خواهد رفت !
23 مهر 1397

در ذیل مصاحبه ای که با نماینده استان همدان انجام شده است را می خوانیم ؛ بازار همدان در ماه های آینده به خواب زمستانی خواهد رفت . --*سلام  -*سلام  --*ممنون از اینکه با وجود سرماخوردگی به ما وقت دادید؛ می خواستیم بدانیم که شرایط اقتصادی مردم دراستان همدان در شرایط کنونی به چه صورت است ؟ -* تا قبل از روزهای ابتدایی مهرماه اوضاع اقتصادی همدان و گردش مالی نسبتاً خوب بود. از روزهای ابتدایی مهرماه بازار روند رکودی پیدا کرد و با توجه به سرد شدن هوا و فرهنگ مردم استان همدان که در فصل سرما به سمت کمتر کار کردن میروند کمی رکود خواهیم داشت. --* زمانیکه رکود بوجود می آید و عوامل جغرافیایی نیز در رکود تاثیرگذاراست بنگاهداران اقتصادی به این فکر می افتند که با ایجاد انگیزه برای عاملیت های فروششان آنها را ترغیب کنند تا بتوانند مشتری بیشتری را جذب کنند آیا شما هم برنامه خاصی برای استان همدان دارید یا خیر؟ -* ما هر سال در فصل های رکود بازار ... ادامه »

دوربین مخفی

دوربین مخفی
11 مهر 1397

ساعت حوالی 2 بعد ظهر یک روز پرتنش و پرکار دپارتمان تبلیغات در اتاق فکر خود در روز قبل به ایده جذابی رسیده بود راه اندازی سرویس دوربین مخفی، ایده ای که برند های بزرگ دنیا برای مطرح کردن هنجارهای اجتماعی و معضلات جامعه از آن برای برند سازی خود استفاده میکنند . پاکزادیان و علی اکبر متفق القول به این نتیجه رسیدند که برای ایجاد دوربین مخفی به علت محدودیت های بسیار، می بایست با امکاناتی که در اختیار دارند یک سوژه اجتماعی را مورد تحلیل قرار دهند ساعت داشت از 3 هم عبور می کرد جرقه ای باعث یک ایده برای اولین دوربین مخفی تیمبرلند در صنف تزیینات شد. پاکزادیان معتقد است که تمام اولین ها را برای اولین بار است که در صنف تزیینات در برند تیمبرلند مشاهده می کنیم او میگوید عزم آن دارد  rebranding را برای این برند طی مدت 4 ماه در بستر video marketing ایجاد نماید.  به شما توصیه میکنم برای مشاهده اولین دوربین مخفی صنف تزیینات که این هم به همت تیمبرلند ... ادامه »

  ۱   ۲   ۳   ۴   ۵