روانشناسی رنگ های مختلف کاغذ دیواری

روانشناسی رنگ های مختلف کاغذ دیواری
تاریخ:
۰۸ آذر ۱۳۹۶
1.کاغذدیواری نارنجی:برای تشدید احساس جوانی می توانید از کاغذدیواری نارنجی برای دکور منزلتان استفاده کنید. افرادی که از شادابی بسیاری برخوردار هستند معمولا از کاغذدیواری نارنجی استفاده می کنند.

2.کاغذدیواری آبی تیره:برای داشتن تمرکز بیشتر چه در منزل و یا محیط کار می توانید از کاغذدیواری آبی تیره استفاده کنید. رنگ آبی نیره این کاغذ دیواری باعث می شود که آشفتگی های ذهنتان دور شود تا بتوانید تصمیمات مهم را با تمرکز بیشتری بگیرید.

3.کاغذدیواری سبز:برای تقویت حس سلامت بیشتر می توانید از کاغذ دیواری سبز بهره بگیرید. کاغذدیواری سبز رنگ زندگی و شروع جسورانه است و تازگی آن یاد آور طبیعت است. اگر از کاغذ دیواری سبز در دکوراسیون داخلی فضای منزلتان استفاده کردید به شما این امکان را می دهد که توانایی های خاص خود را بشناسید و آنها را در زندگی روزمرتان به کار بگیرید.

4.کاغذ دیواری بنفش:با انتخاب کاغذ دیواری بنفش شما به زندگی خود روح تازه ای می بخشید و حس بشر دوستانه را در شما تقویت می کند. برای داشتن فضایی دوستانه و پر مهر در محیط منزل می توانید از کاغذ دیواری بنفش استفاده کنید.


5.کاغذ دیواری آبی کم رنگ:برای تشدید آرامش محیط منزل می توانید از کاغذ دیواری آبی کم رنگ استفاده کنید. کاغذ دیواری آبی کم رنگ باعث می شود که تنش و استرس از محیط و شما دور شود و همچنین این کاغذ دیواری حس عاطفه را در شما تقویت می کند.

6.کاغذ دیواری قرمزبا انتخاب کاغذ دیواری قرمز شما حس شهامت را در خود تقویت کنید. برای افزایش اعتماد به نفس خود از کاغذ دیواری قرمز رنگ در محیط منزلتان به کار ببرید. همچنین رنگ قرمز باعث افزایش هیجان در شما می شود.

7. کاغذ دیواری زرد:برای بالا بردن تمرکز خود در محیط کار از کاغذ دیواری زرد استفاده کنید چرا که توانایی ذهنی و زیرکی شما را افزایش می دهد.

8.کاغذ دیواری صورتی:اگر شما به دنبال عشق و مهربانی هستید می توانید در فضای منزلتان از کاغذ دیواری صورتی استفاده کنید و همچنین رنگ صورتی این کاغذ دیواری ها باعث می شود قدرک درک و پذیرش شما بالا برود.

9.کاغذ دیواری آبی فیروزه ای:برای داشتن یک خواب راحت و تشدید حس آرامش اغذ دیواری ترکیبمی توانید از کاغذ دیواری آبی فیروزه ای در فضای منزلتان استفاده کنید.  

10.کاغذ دیواری ترکیبی از رنگ های زرد و نارنجی:این رنگ کاغذ دیواری ها در گروه کاغذ دیواری های شادی بخش قرار می گیرد و به شما کمک می کند تا تاریکی را در فضای منزلتا­جن از بین ببرید
 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

پارکت لمینت و نکات بسیار مهم در زمان خرید

شرکت لینوم فلکس بزرگترین پخش پارکت لمینت و کاغذ دیواری در ایران می باشد. در این مطلب قصد داریم تا شما را برای انتخاب بهتر یک پارکت لمینت آماده کنیم. در ادامه این مطلب به صوالات مهمی خواهیم پرداخت که این سوالات را در پایین آورده ایم. تفاوت پارکت و لمینت چیست ؟ خرید آنلاین و حضوری پارکت ...  ادامه مطلب 
نشانه های روی لیبل های کاغذ دیواری ها به چه معنا هستند؟
 ۳۰ آبان ۱۳۹۷

نشانه های روی لیبل های کاغذ دیواری ها به چه معنا هستند؟

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که نشانه های روی لیبل های کاغذ دیواری ها به چه معنا هستند؟ این نشانه ها می توانند اطلاعات بسیار مفیدی را به شما ارائه دهند. که ما آنها را به صورت زیر به شما معرفی می کنیم.  این نشانه به این معناست که طرح کاغذ دیواری نیاز به تطابق طولی در لبه ...  ادامه مطلب 
کاغذ دیواری ضد حریق، کاغذ دیواری آینده
 ۲۱ آبان ۱۳۹۷

کاغذ دیواری ضد حریق، کاغذ دیواری آینده

آیا تا به حال در مورد کاغذ دیواری شنیده اید که نه تنها می تواند آتش را شناسایی کند بلکه می تواند از پخش آن جلوگیری کند. محققان در موسسه سرامیک شانگهای، آکادمی علمی چین، توانسته اند نوعی کاغذ دیواری بسازند که هم می تواند آتش را تشخیص دهد و هم در برابر آن مقاوم است. این نوع کاغذ دیواری از ماده ای ...  ادامه مطلب 
چرا رتبه بندی AC در لمینیت اهمیت دارد؟
 ۱۹ آبان ۱۳۹۷

چرا رتبه بندی AC در لمینیت اهمیت دارد؟

در زمان خرید کفپوش لمینیت بسیار مهم است که تناسب محصول با مورد استفاده یا محل استفاده را بدانید. طبقه بندی بین المللی پذیرفته شده برای تعیین دوام کفپوش لمینیت AC (شاخص سایش) نام دارد. شاخص AC دوام پوشش لمینیت را اندازه گیری می کند و اساساً از درجه AC1 تا AC5 طبقه بندی می شود. اما اخیرا برخی از کارخانه ...  ادامه مطلب 
بازاریابی چریکی
 ۱۱ مهر ۱۳۹۷

بازاریابی چریکی

بازاریابی هنر عوض کردن عقاید مردم یا حفظ عقاید آنهاست اگر که تمایل به همکاری با شما را داشته باشند. برای موفقیت در بازاریابی و یا حتی بازاریابی چریکی شما باید کاری کنید که مردم نوع محصول مصرفی خود را تغییر دهند و یا نوعی از محصولات و خدمات جدید را بپذیرند که قبلا وجود نداشته است. چنین چیزی در یک لحظه یا یک ماه و یک ...  ادامه مطلب