نصاب های غیر حرفه ای کاغذ دیواری چه مشکلاتی ایجاد میکند!

نصاب های غیر حرفه ای کاغذ دیواری  چه مشکلاتی ایجاد میکند!
تاریخ:
۱۴ اسفند ۱۳۹۶

یک نصاب کاغذ دیواری آماتور و غیر حرفه ای به دلیل تجربه اندک در این مورد ایرادات و مشکلاتی ایجاد میکند که به آنها اشاره میکنیم.
  • برجستگی ها و حبابها در اثر عدم زیر سازی صحیح و عدم مهارت.
غیر حرفه ای ها معمولا توجهی به زیر سازی نمی کنند و یا به طریق درستی زیر سازی ر انجام نمیدهند و این باعث ایجاد برامدگیهایی بعد از نصب می شود که روی کاغذ دیواری آنها را خواهید دید که حاصل
عدم دقت این نصابها می باشد که حتی بعد از خشک شدن کاغذ هم از بین نمی رود.


 
  • صرف وقت زیاد و طولانی برای نصب
به خاطر نداشتن مهارت کافی برای ایجاد کار با کیفیت این نصابها بسیار کند عمل میکنند و در صورتی که با سرعت بالاتر عمل کنند .کار انها دارای اشتباهات بسیار زیادی خواهد بود.نصب یک رول کاغذ دیواری به وسیله یک نصاب غیر حرفه ای 3 تا 10 برابر نصاب حرفه ای زمان می برد.
 
  • مشاهده درز بین رولهای کاغذ دیواری
از نکات شایان توجه که در نصب به زیبایی کاغذ دیواری وفضای منزل کمک میکند درزی است که میان رول های کاغذ دیواری های مجاور وجود نداشته باشد و به صورت یکپارچه دیده شوند که معمولا در کار نصاب های حرفه ای به صورت کمتری مشاهد می کنیم.یکی از تفاوتهای نصاب های آماتور وحرفه ای همین است.
 
  • عدم انطباق طرحهای یک رول با رول های کناری
کاغذ دیواریهایی که دارای شکل هستند،نصبشان دقت زیادی می طلبد چرا که طرح در یک رول از کاغذ دیواری بایستی که در امتداد و انطباق همان شکل در رول های دیگر قرارگیرد و در غیر این صورت کوچکترین اشتباهی در این مورد می تواند به سادگی حتی با چشم غیر تیزبین تشخیص داده شود و در این مورد معمولا نصاب های حرفه ای مشکلی ندارند.
 
  • کنده شدن چسب ها بعد از بعد از یک مدت کوتاه
در صورتی که چسب درست تهیه نشده باشد یا نوع چسب و مقدار چسب مورد استفاده و حتی سرعت انجام کار متناسب نباشد . پساز مدتی کاغذ دیواری از دیوار کنده می شود که یک نصاب غیر حرفه ای می تواند این مشکل را ایجاد کند.
 
  • عدم نصب صحیح و درست لبه های کاغذ دیواری با کناره های دیوار و سقف
از موارد مهم نصب در کاغذ دیواری با گوشه ها و لبه های دیوار و زوایا انطباق داشته باشد و در صورت نقص دیوار بتواند با برش اصولی کاغذ آن قسمت را درست منطبق کند تا کار تمیز به نظر آید.


  • هدر دادن رول های کاغذ دیواری
در صورت چسباندن اشتباه کاغذ دیواری و اتصال مجدد به دیوار و تکرار این مورد  کاغذ دیواری خاصیت خود را از دست می دهد و قابل استفاده مجدد نمیباشد.
 

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.