کفپوش PVC تیمبرلند

آشنایی با مزایایی کفپوش pvc تیمبرلند

کفپوش  pvc می تواند به عنوان بهترین کف پوش معرفی نمود. این محصول شباهت بسیار زیادی به پارکت و لمینت دارند. این محصولات به دلیل داشتن قیمت مناسب تر و راحتی در نصب و تعویض دارای محبوبیت زیادی هستند. نصب و نگهداری بسیار آسان این نوع از پوشش ها به همراه مزایایی همانند مقاومت بالای سایشی ، نظافت ساده ، ضد آب بودن و... باعث برتری این مدل از پوشش های کف شده است. در ادامه به مزایای این کفپوش خواهیم پرداخت.  


کفپوش pvc یکی از بهترین نوع کف پوش ها می باشد. از خصوصیات مهم کفپوش های pvc تیمبرلند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
۱- مقاومت در برابر آب  
۲- عدم نیاز به واکس و ساب 
۳- ۱۰۰% قابل شست و شو 
۴- سبک بودن و قابلیت نصب بر روی هر سطحی 
۵- عایق مناسب حرارت و صوت 
۶- تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ 
۷- مقاومت در برابر سایش ، فرو رفتگی 
۸- طول عمر بالا
۹- مقرون به صرفه از لحاظ اقتصادی و قابل اجرا در فضاهای مختلف و زیر سازی های مختلف


 
طرح های متنوع و بسیار زیاد کفپوش PVC باعث شده ایت تا هر نوع سلیقه ای بتواند طرح مورد علاقه خود را در این محصول بیابد. کفپوش های پی وی سی ضخامتی بین دو تا سه میلیمتر دارند و می بایست بر روی یک زیر سازی خوب اجرا گردد. وگرنه ممکن است پستی و بلندی زیر کفپوش در روی آن ظاهر گردد. این محصول به دلیل نداشتن درز در محل های اتصال و امکان نفوذ گرد و حاک را به زیر کفپوش نمی دهد. یکی دیگر از مزایای کف پوش پی وی سی عدم امکان رشد قارچ و باکتری در زیر آن می باشد.  
نداشتن نیاز به ساب و واکس یکی از بزرگترین مزایای کفپوش های pvc است . معمولا هزینه ساب و واکس بسیار بالا می باشد. واکس زدن باعث سر شدن پارکت های می شود که گاها مشکلاتی را به وجود می آورد. اما کفپوش پی وی سی به دلیل راحتی در نظافت نیاز به واکس خوردن و ساب خوردن بعد از نصب ندارد.
طول عمر کف پوش PVC  بسیار بالا است و شما می توانید پس از نصب این کف پوش ها سالیان سال از آن لذت ببرید. این محصولات به دلیل داشتن خاصیت ارتجاعی معمولا دچار مشکلاتی مانند فرو رفتگی در اثر افتادن اجسام و یا افتادن خط و خش بر روی آن ها نمی شوند. وزن سبک این محصولات می تواند خیال مهندسان را از کاهش بار های جانبی بر روی سقف راحت کند و در کنار آن از مزایای عایق حرارتی و صوتی بودن کف پوش پی وی سی استفاده نمایند.
برای انتخاب رنگ کفپوش پی وی سی گزینه های زیادی در سر راه شما قرار خواهند داشت. شما می بایست در زمان انتخاب رنگ و طرح به محیط مورد استفاده توجه نمایید. رنگ های گرم می تواند حرارت خانه را بالا ببرد و شاید این رنگ ها مناسب محیط های گرم نباشد. انتخاب هارمونی مناسب جهت ایجاد فضای دلخواه بسیار احاذ اهمیت است. شرکت لینوم فلکس در محصولات برند تیمبرلند قصد دارد تا محصولات متنوع و با کیفیتی را عرضه نماید تا هم خریداران و مصرف کنندگان نهایی از جنس و کیفیت محصول راضی باشند و هم فروشندگان از عرضه این محصول با کیفیت لذت ببرند. فروشگاه های سراسر کشور می توانند جهت اخذ نمایندگی و اطلاع از قیمت محصولات با شماره تلفن ۰۲۱۲۶۱۱۴۳۲۶ تماس حاصل نمایند.