حضور پر قدرت تیمبرلند در هفتمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران

۲۷ بهمن ۱۳۹۵
هفتمین نمایشگاه بین المللی معماری - دکوراسیون داخلی و خانه مدرن تهران با عنوان میدکس 2017 هر ساله با حضور جمع کثیری از فعالان حوزه معماری و دکوراسیون برگزار می گردد.
هفتمین دوره این نمایشگاه در تاریخ 25 الی 28 دیماه سال 1395 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار گردید.


شرکت لینوم فلکس (تیمبرلند) از سال 1390 تا یه امسال بصورت مداوم به عنوان یکی از واردکنندگان مطرح کاغذدیواری، پارکت لمینت و کفپوش در این نمایشگاه حضور داشته است.
بازدیدکنندگان و مخاطبان این نمایشگاه طیف وسیعی از کلیه فعالان این عرصه از جمله واردکنندگان و پخش کنندگان متریال ساختمانی داخلی و بین المللی ، فروشگاههای و نمایشگاههای دکوراسیون و معماری، مهندسین ، طراحان ،معماران و سازندگان ساختمانی و همچنین موقعیت بسیار مناسبی جهت کسب تجارب مفید برای دانشجویان گرامی می باشد.
 
شرکت لینوم فلکس واردکننده محصولات کاغذدیواری، پارکت لمینت و کفپوش تیمبرلند می باشد. و به عنوان عضوی از خانواده بزرگ تزئینات داخلی ساختمان هر ساله مخاطبان و میهمانان خود را با محصولات جدید آشنا می کند و در این دوره نیز از آلبوم های کاغذدیواری جدید آبرنگی با نام های پیکاسو و ونگوگ رونمائی نمود.
در هفتمین میدکس غرفه برند تیمبرلند با ظاهری آراسته و طراحی بسیار جذاب یکی از برترین غرفه های این نمایشگاه از دید بازدید کنندگان شناخته شد.و همچنین افتخار پذیرایی بیش از 5000 بازدید کننده متخصص را داشتیم.

 
به امید اینکه همچنان در سال های آتی نیز در این نمایشگاه در کنار شما باشیم.