آلبوم رامی شارژ مجدد شد!

۲۴ مهر ۱۳۹۷
رامی آلبومی که خیلی ها منتظر شارژ مجدد آن بودند شارژ شد!
در زیر صحبت های خالق برند تیمبرلند در زمینه شارژ مجدد آلبوم را می خوانیم.

سلام خدمت جناب آقای باباجانی . لطفا در مورد آلبوم رامی توضیحات بیشتری می فرمایید.

سلام ، بله ، آلبوم رامی شارژ مجدد شد حقیقت این است که ما منتظر بحث های بازرگانی بودیم و مشکلاتی که در ثبت سفارشات بوجود آمده بود و فکر میکنم خیلی از شرکتهای دیگر هم با چنین مشکلاتی درگیر هستند ولی بخاطر تقاضای همکاران، ما منتظر این شرایط نشدیم و یکسری از آلبوم ها را بصورت دلار آزاد و شرایط خاصی که بتوانیم کالاها را ترخیص نماییم که این شامل هزینه های خاص هم بود ما اینکار را انجام دادیم . در واقع این پارت بار ما با شرایط ویژه ای شارژ شده است .

البته ما یک برنامه اختصاصی در رابطه با مسائل بازرگانی خواهیم داشت فقط اگر شما بتوانید بصورت کلی اشاره ای کنید تا جزئیات بیشتر در آن برنامه خدمت دوستان ارائه شود. لطفا اختصاصا در مورد آلبوم رامی صحبت بفرمایید.

بله ، همانطور که قبلا هم گفتم ما آلبوم رامی را با ارزی که هم اکنون در بازار است با قیمتی حدود 15-14 هزار تومان خریداری کردیم و به دلیل اینکه ثبت سفارشات آن را نمی پذیرفتند و شرایط ویژه ای دارد ما هزینه های خاصی را هم در گمرک و هم در قسمتهای دیگر پرداخت کردیم تا بتوانیم این کالا را ترخیص نماییم . بالطبع این پارت بار برای ما گران تمام شد و ما می توانیم این بار را با قیمتی که می توانند از ثبت سفارشات استعلام کنند در اختیار مشتریان قرار دهیم . 

در حال حاضر یک سری دغدغه ها در بین مردم وجود دارد که موجبات نگرانی افراد را در مورد قیمت ها بوجود آورده است و اینکه قیمت ها دچار کاهش ، افزایش و یا ثبات خواهد شد ؛ نظر شما در این زمینه به چه صورت است ؟ 

همانطور که قبلا ذکر کردم در حال حاضر شرایط بازرگانی ثباتی ندارد . همه می بایست شرایط یکدیگر را در نظر بگیریم . وارد کننده می بایست شرایط پخش کننده ها و فروشنده ها را در نظر بگیرد و بالعکس . در کل در رابطه با قیمت کالاها یک فرمول ساده وجود دارد که قبلا نیز ذکر کرده بودم ؛ بطور مثال آلبوم دومینو که بسیار هم شناخته شده است در سال گذشته با قیمت 35 تومان فروخته میشد که قیمت دلار نیز در آن برهه زمانی 3500 تومان بوده است . قیمت دلار فعلی که مدتی است حدود 15-14 هزار تومان می باشد ؛ بنابراین به سادگی میتوان تخمین زد ؛ افراد می توانند قیمت سال گذشته را ضرب در 4 کنند و قیمت فعلی بدست می آید . اگر شرکتی کمتر از این عدد بفروشد طبیعتا به قیمت روز دلار نمی فروشد اگر شرکتی بالاتر از این عدد بفروشد آن موقع می توان گفت آن شرکت گرانتر می فروشد . بدین ترتیب با گذشت 6 ماه از افزایش ارز ، اکثر شرکت هایی که کالای موجود دارند با قیمت جدید خرید می کنند به استثنای برخی از شرکت ها که کالاهای قدیمی تر در انبار دارند و رو به اتمام است . به هر صورت طی 2-1 ماه آینده شرکت هایی که کالا و آلبوم فول داشته باشند کالای جدید و با ارز جدید خریداری کرده اند و آن ارزی هم که صحبتش می شود همه میدانند که به کسی تعلق نگرفته است.

ممنون از توضیحات کاملتان. 

خواهش می کنم.
لازم بذکر است فایل صوتی این مصاحبه در پیج اینستاگرام شرکت لینوم فلکس و کانال تلگرام این شرکت قرار دارد.