درباره ما

 
 

شرکت تیمبرلند به رهبری خالق برند ، مهندس بابک باباجانی از سال 1386 با رویکرد واردات کاغذدیواری ، پارکت لمینت ، کفپوش و متریال دکوراسیون داخلی و با هدف ارائه محصولی متفاوت و خدمات شرکتی متناسب با منزلت مشتریان فعالیت خود را آغاز نموده است .


 
-:- ----------------------------------------------------------- -:-

 
                                              
                        گستردگی در بیش از 1500 فروشگاه                                                 خرید طرح از طراحان بنام دنیا
                          معتبر تزئینات در سراسر ایران                                                         تولید انحصاری طرح در ایران


    

 
-:- ----------------------------------------------------------- -:-


 


 
 
محصولات تیمبرلند از بهترین و با کیفیت ترین ها گزینش شده و پس از آزمون های استاندارد وارد می شوند و به همین دلیل در بازار تزئینات داخلی این برند با لغت کیفیت گره خورده است . 
کلیه محصولات برند تیمبرلند با گارانتی و وارانتی شرکت ارائه می گردد .

 
           -:- ----------------------------------------------------------- -:-


برند تیمبرلند پلاس با هدف ارائه محصولات لاکچری و منحصر به فرد جهت گروه خاص از مشتریان از سال 1396 به مجموعه اضافه گردید . 

شرکت پخش لینوم فلکس حدود 50 سال است که در زمینه توزیع و پخش متریال دکوراسیون داخلی فعالیت دارد


-:- ----------------------------------------------------------- -:-توزیع سیستماتیک ، مدیریت اسراتیژیک بر اساس نیاز بازار و شرایط جغرافیایی ، استفاده از متد بروز وعلمی صنعت پخش ، جمع آوری اطلاعات بازار و ارایه خدمات مناسب و پشتوانه و سابقه نیم قرن بیزنس خانوادگی موجب گشته تا لینوم فلکس موفق به جلب اعتماد و رضایت مشتریان و واردکنندگان شود و جایگاه درخشانی را در این صنعت بدست آورد.


-:- ----------------------------------------------------------- -:-


نیروی انسانی از ارکان بسیار مهم لینوم فلکس میباشد و با بهره گیری از نیروهای وفادار ، متخصص ، کار آزموده و همکاری تیمی در محیطی دوستانه و جلسات آموزشی حرفه ای ، توانسته ایم با بالاترین بهره وری در تمام طول مدت فعالیت دست یابیم.


-:- ----------------------------------------------------------- -:- واحد لجستیک با بهره گیری از نیروها و ابزار و امکانات مناسب توانسته خدمات آماده سازی ، کنترل کیفی ، بسته بندی ، حمل و تحویل کالا را با استاندارد بالا و کمترین هزینه ارایه دهد.